Úspěch je zajisté věc, kterou každý vnímá jinak. Nedá se změřit, nedá se uchopit, nedá se definovat. Snad by se dalo říct, že úspěch je být šťastný. A skutečné štěstí nemůže záviset na ničem objektivním.

Pokud vaše sebevědomí závisí na tom, co si o vás myslí ostatní, pak se nejedná o sebevědomí, ale nezdravou závislost. Navíc lidé velmi často neví, co si ostatní myslí. Jen si představují co se asi děje v hlavách ostatních, často podle vlastních pokroucených náhledů vycházejících z nedostatečného sebevědomí. Jde tak o začarovaný kruh. Prvním krokem k jeho přetnutí....

Víte, proč dochází ke vzniku bouřky nebo vichřice - často obojího najednou? Pokud jsou v atmosféře dvě místa s velkým rozdílem kladně a záporně nabitých částic dochází k elektrostatickému výboji neboli blesku - všichni to můžeme pozorovat při bouřce.
Jak blesk, tak i vítr jsou jevy, které vznikají vyrovnáváním nadbytečných potenciálů energie. Málokdo ale ví, že stejně to funguje i v našich životech.

Možná jste viděli dobrodružný film z roku 1995 První rytíř se Seanem Conerym a Richardem Gerem. Potulný rytíř Sir Lancelot, kterého hraje Richard Gere, si vydělává na živobytí výukou šermu. V jedné scéně, vyzve Lancelota na souboj o pytlík zlaťáků chlapík medvědí postavy, jménem Mark. Chvíli spolu zuřivě bojují, ale nakonec Lancelot protivníka odzbrojí.

Cvičení, které vás nabije energií a pozitivně naladí na celý den.

Cvičení, které vás volní, zklidní a připravý na hluboký a osvěžující spánek.